Giełda, pasja, pieniądze

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse
tomek

Publikacja „Giełda, pasja, pieniądze!” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i najczęstszym zapytaniom inwestorów oraz ludzi chcących inwestować swoje pieniądze, a także tych już inwestujących na rynkach kapitałowych. Dzięki analizie i obserwacji opracowane zostały zagadnienia, które są najczęściej poszukiwane i pożądane. Z doświadczenia wiem, że tematy poruszane w książce są niezbędne dla...

Publikacja „Giełda, pasja, pieniądze!” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom
a także tych już inwestujących na rynkach kapitałowych. Dzięki analizie i obserwacji opracowane zostały zagadnienia, które są najczęściej poszukiwane i pożądane. Z doświadczenia wiem, że tematy poruszane w książce są niezbędne dla każdego inwestora. Początkującym inwestorom pomagają stawiać pierwsze kroki, a już inwestującym przypominają
o ważnych zasadach i kwestiach, o których często zapominamy. Poruszone zostały także kwestie, których ja sam nie mogłem nigdzie znaleźć, gdy zaczynałem swoją przygodę z GPW. Jako autor serwisu finansowego wiem, czego czytelnik szuka i jakiej wiedzy potrzebuje, a ta książka jest wyjściem naprzeciw tym potrzebom. Starałem się w niej przekazać „kuchnię” inwestora, czyli pokazać to, jak wygląda i jakie emocje towarzyszą każdemu, kto zaczyna inwestowanie i już inwestuje na giełdzie. Zawarta tam wiedza pozwoli każdemu na skuteczne inwestowanie i poruszanie się po rynku.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2012

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/