Dyskusje o książce Jarmark odmieńców

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki o niepełnosprawnościach, czyli zrozumienie, pomoc i walka
Helen Keller nie urodziła się bez zmysłów. Straciła wzrok i słuch w wieku 19 miesięcy https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Helen_Keller A przy okazji, dzięki za artykuł i propozycje książek. Ważny temat, który dotyka niektórych z nas bezpośrednio, a resztę pośrednio. I nigdy nie wiadomo, co się komu w życiu przytrafi.
3 tyg. temu
POSZUKUJĘ KSIĄŻEK (III KWARTAŁ 2020R.)
Poszukuję i kupię  Ostatnie zaklęcia Ostatnie zaklęcia Papierowe. Odbiór w Łodzi lub paczkomat.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Przeczytana przez weekend :) I bardzo polecam:  Czerń i purpura Czerń i purpura
4 lata temu
Czytamy w weekend
Ja druga część wchłonęłam jednym tchem, także nie było wyjścia i od razu kontynuowałam :) Gorąco polecam :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
5 lata temu
Pokazuje 6 z 13