Wykresy punktowo symboliczne - Dorsey Thomas J.

Wydawnictwo: ABC
biznes, finanse

Nieoceniona pozycja służąca analizowaniu ruchów cen na giełdzie za pomocą wykresów punktowo-symbolicznych. Metoda popularna i klasyczna na długo przed upowszechnieniem się analizy technicznej. Umożliwia wyselekcjonowanie najlepszych spółek z najsilniejszych sektorów giełdowych m. in. za pomocą wykresów wskaźników rynkowych pomagających określać poziom ryzyka inwestycyjnego. Książka dostarcza wiedzy związanej z konstruowaniem i interpretacją wykresów, analizą wskaźnikową najważniejszych sektorów, doboru spółek do portfela inwestycyjnego, wykorzystaniem statystyk opisujących formacje do strategii opcyjnych.

Krzysztof Kaźmierczyk | 2014-04-13
Przeczytana: 22 kwietnia 2014