zarządzanie sprzedażą detaliczną - Cox Roger,Brittain Paul

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320812623
biznes, finanse

W części pierwszej książki omówione zostały najważniejsze informacje na temat handlu detalicznego organizacja handlu detalicznego, rodzaje przedsiębiorstw detalicznych, ich otoczenie makro i mikro, międzynarodowy handel detaliczny, planowanie i strategie, badania marketingowe, zachowanie nabywców w procesie zakupu, segmentacja rynku. W części drugiej natomiast autorzy omówili instrumenty handlutetalicznego takie jak lokalizacja punktu sprzedaży detalicznej, produkt, polityka zakupów, zarządzanie zapasami, cena, reklama, sprzedaż osobista, promocja sprzedaży i public relation, wizerunek punktu sprzedaży.