Gigant 5/2009: Slumduck milioner

Cykl: Gigant Poleca (tom 105) | Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
kaczor donald, humor, przygoda
komiksy

Donald zgłasza swoją rodzinę do wielkiego teleturnieju "Mądrale". Pukacie się palcem w czoło? Rzeczywiście, to chyba kiepski pomysł, ale może Donald tym razem opracował jednak jakąś strategię? Przecież w dzisiejszych czasach na wiedzy trzaska się miliony. Wystarczy tylko spryt i szczęśliwy zbieg okoliczności. Ten i inne komiksy w najnowszym numerze serii Gigant poleca, zatytułowanym Slumduck...

Ten i inne komiksy w najnowszym numerze serii Gigant poleca, zatytułowanym Slumduck milioner. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disnejowskich bohaterach!

źródło opisu: Egmont Polska, 2009

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl