The Awesome

Wydawnictwo: Ravenstone Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
young adult, YA, pogromcy potworów
angielski
Karolina

Maggie Cunningham ma 17 lat i częściej próbuje usunąć ektoplazmę zza paznokci niż maluje rzęsy. Polowanie na potwory i usuwanie złośliwych duchów to interes dziedziczony w jej rodzinie niczym praktyka dentystyczna. Od awansu do pozwolenia na zapolowanie na najtrudniejszego przeciwnika - wampira dzieli ją tylko jedno: musi najpierw stracić dziewictwo, bo zapach niewinnych panienek ekscytuje potomków Drakuli tak dalece, że polowanie robi się zbyt niebezpieczne. Maggie staje przed wyzwaniem trudniejszym niż jakikolwiek dotychczas napotkany potwór - musi znaleźć sobie chłopaka i przeżyć swój "pierwszy raz".

źródło opisu: autorski

źródło okładki: https://evadarrows.com

Karolina | 2016-07-18
Przeczytana: 22 lipca 2016

Nic poważnego, ale zabawa przednia :)

erloor | 2016-09-05