Dzikie zwierzęta. Owady, ptaki

Wydawnictwo: Aksjomat
popularnonaukowe
youstyna

Jak bogaty jest świat przyrody! Ssaki, owady, pajęczaki, stworzenia żyjące na rafie koralowej, ptaki ? zapoznajcie się z bohaterami naszej książki. Posłuchajcie, jakie zwyczaje mają gepardy, sprawdźcie kto jest mistrzem świata zwierząt w skokach, przyjrzyjcie się zwierzętom o niezwykłym wyglądzie. Wędrówka przez królestwo zwierząt dostarczy niezwykłych emocji: zagłębiajmy się więc z pasją odkrywców w ten piękny, nieznany jeszcze do końca świat.

źródło opisu: aksjomat.com

źródło okładki: aksjomat.com