Przedszkole pod muchomorem. 3 lata

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Seria ?Przedszkole Pod Muchomorem" została przygotowana w oparciu o aktualny program wychowania przedszkolnego. Bohaterami serii są cztery zwierzątka: Żabka, Jeżyk, Wiewiórka i Borsuk - przyjaciele z leśnego przedszkola. Zwierzątka wspólnie uczą się w przedszkolu, a po zajęciach razem spędzają wolny czas. Dziecko - właściciel książeczki - pomaga zwierzątkom w rozwiązywaniu zadań, ucząc się tym samym wielu nowych rzeczy: opowiada historyjki obrazkowe, poznaje pojęcia dotyczące położenia przedmiotów w przestrzeni, uczy się logicznego myślenia, ćwiczy spostrzegawczość wzrokową, poznaje figury geometryczne, rozwiązuje zagadki, poszerza zasób swojego słownictwa oraz doskonali sprawność ręki. Staranne ilustracje oraz zestaw kolorowych naklejek dodatkowo dostarczą dziecku dużo radości.