Catwoman - Volume 1: The Game

źródło okładki: amazon.co.uk

GrublukTheGrim | 2016-07-07
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 07 lipca 2016

W sumie prosta i niewymagająca pozycja, która przedstawia w nieskomplikowany sposób losy Seliny Kyle - aka Catwoman. Kradzieże, rabunki i potyczki z mafijnymi bossami Gotham (np. Bone) są tu na porządku dziennym. Czasem nawet pojawi się jakaś meta-laska ze zdolnością do strzelania anty-grawitacyjnymi promieniami...
Dobrze się to czyta, a na dodatkowy plus zasługuje płynne przechodzenie jednej historii w drugą. Album robi apetyt na więcej jeszcze ciekawszych przygód Kocicy, a extra smaczkiem jest odpowiedź na pytanie: Czy Catwoman kiedykolwiek przespała się z Batmanem? W tym komiksie dowiecie się tego bez wątpienia. ;-)

Na półkach