2-latek rysuje. Pojazdy

Seria: 2-latek rysuje
Wydawnictwo: Muza
youstyna

Polecamy tę książkę rodzicom, którzy dbają o harmonijny rozwój swoich pociech. A także dzieciom, które dopiero oswajają się z czynnością rysowania i naklejkami. Podczas rysowania dwulatki wykonują ćwiczenia motoryczne, niezbędne w kolejnych etapach nauki pisania, oswajają się z kartką papieru i kredkami. Żeby pozwolić bardzo małemu dziecku odnieść sukces i dobrze wykonać zadanie, wszystkie...

Żeby pozwolić bardzo małemu dziecku odnieść sukces i dobrze wykonać zadanie, wszystkie obrazki do pokolorowania są duże, uproszczone i obwiedzione grubym konturem. Naklejki mają stanowić nagrodę za pracę – pamiętajmy, żeby pochwalić dziecko, nawet jeśli jego praca może być wykonana staranniej.

Kształceniu motoryki towarzyszą zabawa w rymowanie i zapamiętywanie krótkich wierszyków tematycznie związanych z pojazdami. Dzieci poznają nazwy maszyn, dowiadują się także, jakie pojazdy pełną funkcje, a przede wszystkim świetnie się bawią.

Książka zawiera naklejki wielokrotnego użytku.