Uwolniliśmy Ducha. O uzdrowieniu, egzorcyzmach i Bożej inwazji

Wydawnictwo: eSPe
religia
PiotrW

„Jako młody chłopak miał bardzo określone marzenia. Chciał zarabiać, mieć dom, założyć rodzinę. Po skończeniu szkoły zawodowej podjął pracę w kopalni jako elektryk. Jednak Pan Bóg szybko wyciągnął go spod ziemi i powołał do franciszkanów. Tuż po święceniach zaczął pomagać osobom opętanym. Nie skupił się jednak wyłącznie na walce ze Złym. Tam, gdzie się pojawiał i dostrzegał ludzi, którzy potrzebowali pomocy, zakładał wspólnoty. Prowadził msze o uzdrowienie, posługiwał jako duszpasterz grup charyzmatycznych, angażował się w nową ewangelizację. W swojej pracy doświadczył wielu dowodów na to, że Pan Bóg jest wszechmogący. Był naocznym świadkiem uzdrowień i uwolnień spod wpływu Szatana.
Z tego wciągającego wywiadu dowiesz się m.in.:
-jak modlitwa wstawiennicza pomaga innym ludziom;
-na czym polega posługa egzorcysty;
-dlaczego nie wszyscy zostają uzdrowieni;
-że Szatan lubi nasz strach;
-jak świadczyć w pracy o Jezusie;
-jakie owoce przynosi modlitwa uwielbienia;
-czym jest spoczynek w Duchu Świętym;
-dlaczego wywoływanie duchów dla zabawy jest niebezpieczne;
-jak to się stało, że w niewielkiej parafii działa kilkadziesiąt wspólnot i grup modlitewnych;
-jak wygląda formacja zakonna franciszkanów;
-że Bóg nigdy nas nie opuszcza.

źródło opisu: eSPe, 2016

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!