Decyzje w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
8320425506
biznes, finanse

planowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa przy użyciu podejścia systemowego ze szczególnym uwzględnieniem strategii produkcyjnychprojektowanie systemów produkcyjnych, a w tym wyznaczania charakterystyk dynamicznych metodą badań operacyjnychmetody planowania agregacyjnego w zarządzaniu przedsiębiorstwem i modeli produkcyjno finansowej działalności przedsiębiorstw na przykładzie firm otrzymujących zamówienia w przetargupodejmowanie decyzji przy wyborze ofert w przetarguustalanie harmonogramów produkcji i sterowanie operatywne produkcją