Crazy Girl Shin Bia 1

Bonnemort

Alex Ritter | 2017-04-17
Na półkach: Przeczytane, Mangi i Mahwy
Przeczytana: 17 kwietnia 2017

Opis: Kiedy chuligańska, leniwa, kochająca pieniądze, ale też piękna uczennica o imieniu Shin Bia skakała z budynku, myślała, że umrze, ale zamiast tego przenosi się do ery, gdy panowała starożytna dynastia Goryeo?! Musi zmienić się w przyzwoitą i elegancką panienkę, a podczas swojego pobytu tam, musi sprostać wielu przeszkodom.

Manga składa się z 19 tomów (85 rozdziałów). Postacie są ładnie narysowane. Główna bohaterka jest silną, upartą i pyskatą dziewczyną — co mi się podoba, bo w większości mang/anime są to osóbki nieporadne, które zawsze trzeba chronić. Trójka książąt wyidealizowana:/

Dosyć sporo się dzieje. Akcja rozwija się z każdym rozdziałem. Nie ma zbędnego zastanawiania się bohaterów, nad tym, co zrobili, a co mogliby zrobić... Przez ponad połowę mangi nasza bohaterka chce uciec ze świata, w którym się znalazła. Ma dość porównywania do Niebiańskiej Bia. Jednak z czasem zaczyna rozumieć, że kocha przyszłego cesarza. Zwłaszcza po pojawieniu się konkurentki... Wszyscy...