Rynek nieruchomości niezabudowanych w Poznaniu i powiecie poznańskim w latach 1995 - 2000

Wydawnictwo: Bogucki Wydawnictwo Naukowe
biznes, finanse

Spis treści 1. Wstęp 1.1. Cel i zakres pracy 1.2. Przegląd literatury 1.3. Źródła informacji 1.4. Metody badawcze 2. Istota i specyfika rynku nieruchomości 2.1. Pojęcie nieruchomości 2.2. Definicja i cechy rynku nieruchomości 2.3. Metody badań rynku nieruchomości 3. Wielkość i struktura rynku nieruchomości niezabudowanych 3.1. Wielkość obrotu nieruchomościami 3.2. Powierzchnia obrotu nieruchomościami 3.3. Wartość obrotu nieruchomościami 3.4. Klasyfikacja wielkości obrotu nieruchomo