Dyskusje o książce Miasto krwi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
Czytamy w weekend
Zacząłem czytać :  Pierwszy krok Pierwszy krok Po Adepcie sięgnąłem właśnie po nią i zobaczymy po lekturze jak wypadnie :).
Czytamy w weekend
Już skończone:  Szaleństwo Szaleństwo  Sama się prosiła Sama się prosiła Teraz pora na:  Był sobie pies Był sobie pies
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20285
7 lata temu