Człowiek w pracy od stresu do sukcesu w organizacji

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320818239
biznes, finanse

W książce skoncentrowano się na zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem człowieka w organizacji. zmaga się on z różnymi problemami zarówno w samej organizacji, jak i poza nią. z jednej strony napotyka trudności wywołujące stres, z drugiej zaś odczuwa zadowolenie z pracy, osiąga sukces zawodowy. Wszystko to wpływa na zachowanie człowieka i podejmowane przez niego działania. Dużą zaletą książki jest prezentacja sposobów radzenia sobie ze stresem i jednocześnie wykorzystywanie tego doświadczenia

Ilona | 2015-11-09
| 2014-09-09