83-85530-99-1

Prezentowane w książce zagadnienia nie tylko przybliżają i umożliwiają zrozumienie problemów związanych z zarządzaniem, ale także pomagają wypracować dostatecznie realistyczny i odniesiony do praktyki sposób spostrzegania zadań kierowniczych. Istotnym zadaniem podręcznika jest wyposażenie przyszłych menadżerów w niezbędny zestaw umiejętności i technik oddziaływania na zespół pracowniczy, umożliwiający im przyszłe rozwiązywanie problemów międzyludzkich.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/17190

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/17190