Proroczy wstawiennik

Tłumaczenie: Natalia Szczypuła
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dawida
The Prophetic Intercessor. Releasing God's Purposes to Change Lives and Influence Nations
9788377520130
religia
ginewra

"Proroczy wstawiennik" to książka, która pomaga zrozumieć istotę, sens i potrzebę proroczego wstawiennictwa. James Goll w bardzo klarowny sposób tłumaczy, co to znaczy mieć serce dla wstawiennictwa, w jaki sposób możemy trzymać się Bożych obietnic i doprowadzać do ich wypełnienia. Dowiemy się, dlaczego powinniśmy być Bożymi sekretarzami, jak ważne jest zginanie kolan przed naszym Ojcem, co zrobić, aby nastąpiło przebudzenie oraz dlaczego Izrael stanowi „Boży proroczy kalendarz”. Ta książka to apel skierowany do tych, którzy są gotowi zasilić szeregi „proroczego pokolenia”, stać się „cichymi wojownikami” w armii Pana i oglądać manifestację Bożej obecności na ziemi.

W książce znajdziemy wiele ciekawych historii, pochodzących zarówno z życia samego autora, jak i z historii Kościoła czy historii powszechnej, obrazujących moc proroczego wstawiennictwa i, co za tym idzie, potężne dzieła Boże wypełniające się na ziemi. Każdy rozdział zakończony jest praktycznymi wskazówkami, aby to, o czym czytamy, nie pozostało tylko teorią. Jeśli chcesz wgłębić się w istotę proroczego wstawiennictwa, zapomnianej sztuki, której płomień Bóg chce rozniecić na nowo, ta książka jest dla ciebie.

źródło opisu: www.wydawnictwodawida.pl

źródło okładki: www.wydawnictwodawida.pl

WiktoriaInga | 2018-02-14

Przydatna... Uczy jak poruszać na polu modlitwy o innych. Pełna wskazówek, wyjaśnień, przykładów z życia. Uporządkowała w mojej głowie to, co już wiedziałam i zachęciła, by zgłębiać temat nie tylko w teorii, ale też w praktyce :)

ginewra | 2016-01-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradnik
Przeczytana: 08 stycznia 2016

Jak by to powiedzieć... To nie jest książka dla wszystkich... potrzeba trochę wyrozumiałości, żeby nie zauważać lekko przemądrzałego tonu autora ;). Daję mu prawo do tego, bo rzeczywiście zna temat, o którym pisze. O wielu rzeczach nie wiedziałam, dopóki nie przeczytałam tej książki. Chodzi o modlitwę - taką za innych ludzi, za poważne sprawy... Wiele przygód ten James Goll przeżył ;). Na pewno warto poznać, jeśli człowiek chce rozumieć modlitwę, że tak powiem, od proroczej strony ;).