Podstawy programowania współbieżnego i rozproszonego

Wydawnictwo: Helion
9788320434415
LubimyCzytać

Książka skierowana przede wszystkim do studentów informatyki na wszystkich uczelniach wyższych, programistów i projektantów systemów komputerowych. Autor przedstawia w książce klasyczne problemy współbieżności i podstawowe mechanizmy synchronizacyjne w modelu. Opisuje metody synchronizacyjne w modelu ze wspólną pamięcią i bez, klasyczne algorytmy rozproszone i systemy czasu rzeczywistego.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!