Zintegrowany system bezpieczeństwa transportu. Synteza

9788320617962
technika
LubimyCzytać

Synteza stanowi efekt końcowy trzyletniej pracy Konsorcjum Naukowego w postaci projektu „Zintegrowanego Systemu Bezpieczeństwa” o akronimie ZEUS, którego wdrożenie powinno wprowadzić Polskę do grupy krajów mających bezpieczne systemy transportu. Jest przeznaczona przede wszystkim dla polityków i decydentów, a także dla czytelników zainteresowanych istotą integracji systemów bezpieczeństwa transportu, którzy nie mogą poświęcić wielu godzin pracy na lekturę trzech tomów rozprawy naukowej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!