Szatan jako źródło zła

Wydawnictwo: WAM
religia
LubimyCzytać

Skąd wzięło się zło?Dlaczego diabeł się zbuntował?Czy jego decyzja może nam szkodzić?Jak szatan może na nas wpływać?Jakimi metodami nas kusi?W książce znajdziesz próbę odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Są one stale aktualne. I będą tak długo, jak długo człowiek będzie żył na ziemi, jak długo jego egzystencja będzie poprzedzana wyborem między dobrem, które czasem może jest mało atrakcyjne, a złem podawanym przez szatana zawsze, jako pozór dobra.Szatan jako źródło zła jest syntetyczną monografią wyjaśniającą korzenie, czyli źródło zła, stając się jednocześnie próbą całościowego ujęcia genezy oraz istnienia zła.Książka może być pomocnym opracowaniem dla protologii, antropologii, teologii dogmatycznej, a także pastoralnej czy katechetyków, jak również dla każdego, kto szuka odpowiedzi na podobne pytania.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!