Magia. Co o niej wiemy?

Wydawnictwo: Bernardinum
joly_fh

"Magia. Co o niej Wiemy?" to książka, która powstała w formie odpowiedzi na py­tania wielu ludzi – szczególnie młodych – na tematy dotyczące magii. Poruszane są w niej takie zagadnienia jak: maleficium, gusła, magia naśladowcza, Macumba, a także Voodoo i inne. Napisana lekkim językiem i o niewielkiej objętości – po to, by dało się ją łatwo i szybko przeczytać. Magia coraz częściej staje się...

Magia coraz częściej staje się obecna w naszym codziennym życiu. Czasem nawet nieświadomi, poddajemy się magicznym rytuałom. Większa wiedza na temat magii, to lepsza obrona przed jej działaniem i niebezpieczeństwami jakie ze sobą niesie.

To książka dla każdego. Dla młodzieży i dorosłych, rodziców i dziadków, księży, sióstr zakonnych i katechetów. Dla każdego, kto nie chce stać się ofiarą pułapek okultyzmu.

źródło opisu: Bernardinum, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.bernardinum.com.pl