Chłopiec. Album mojego dziecka

Wydawnictwo: Arkady
albumy
LubimyCzytać

Wspaniały album dla chłopca, który pozwoli rodzicom udokumentować ważne chwile początkowego okresu życia ich dziecka. Zarejestrowanie takich faktów, jak godzina narodzin, pojawienie się pierwszego ząbka albo pierwszego słowa, pomoże zapamiętać te momenty z życia maleństwa, do których wraca się najchętniej. Drzewo genealogiczne pozwoli dziecku szybciej zrozumieć jego miejsce w rodzinie. Skrupulatnie wypełniona książka będzie nieocenioną pamiątką dla kilkulatka ciekawego szczegółów ze swojego dzieciństwa, a także dla dorosłego porównującego postępy własnych pociech ze swoimi pierwszymi krokami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!