Okładka książki Systemowe zarządzanie jakością. Koncepcja systemu, ocena systemu, wspomaganie decyzji Piotr Miller
Piotr Miller Wydawnictwo: Difin biznes, finanse
biznes, finanse
Difin
2011-01-01
2011-01-01
jakość zarządzanie jakością system podejście systemowe decyzje podejmowanie decyzji

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nauczyciel a szkoła jako przestrzeń uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych Grażyna Cęcelek, Piotr Miller, Elżbieta Stokowska-Zagdan, Elżbieta Woźnicka
Nauczyciel a s... Grażyna Cęcelek, Pi...
Okładka książki Działania marketingowe i ich uregulowania w Polsce Radosław Baran, Marciniak Beata, Adam Czarnecki, Stefan Doroszewicz, Piotr Miller, Teresa Taranko, M. Miśkiewicz Tomasz, Anna Zbierzchowska
Działania mark... Radosław Baran, Mar...