Ilustrowana przyroda świata

Wydawnictwo: Publicat
9788324520602
LubimyCzytać

Bogato ilustrowana książka prezentująca olbrzymią różnorodność fauny i flory występującej na wszystkich kontynentach i regionach świata. Autorzy w interesujący sposób przybliżają nam najważniejsze środowiska naturalne kuli ziemskiej i zamieszkujące je niezliczone gatunki roślin i zwierząt. Polecamy wszystkim miłośnikom przyrody, którzy pragną bliżej poznać dzikie i niedostępne miejsca zamieszkiwane przez niezwykłych przedstawicieli świata natury.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!