LubimyCzytać

Pokręć się po świecie!Paryż to miasto-legenda, stolica sztuk pięknych, tygiel kulturalny i stolica mody. To także miasto setek zabytków, muzeów, wspaniałych rozwiązań architektonicznych oraz zadbanych parków i eleganckich lokali. Będąc w Paryżu, warto się wybrać na spacer na Champs Elysees, aby doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery tego miejsca, poczuć zapach róż w Ogrodach Luksemburskich oraz obejrzeć feerię świateł z pokładu bateau-mouche podczas nocnego rejsu po Sekwanie.W Paryżu sezon nigdy się nie kończy!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!