Motocykl Jawa

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
832061032X
motoryzacja
LubimyCzytać

Ogólna charakterystyka techniczna oraz informacje dotyczące budowy, obsługi i naprawy motocykla Jawa 350 (typ 638-1), umożliwiające wykonanie we własnym zakresie wszystkich niezbędnych czynności obsługowo-naprawczych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Greg92PL | 2018-01-07

W zasadzie książka to obszerniejsza kopia instrukcji dołączona do motocykla Jawa 350 638. Nawet obrazki te same:)
Niestety, bardzo lakoniczna książeczka. Nie ma takich podstawowych wartości, jak chociażby dopuszczalne wyciągnięcie łańcuszka sprzęgłowego czy oznaczenie łożysk w obowiązującej po 1990 roku normie. Brak informacji o dopuszczalnym zużyciu w skrzynce biegów, wszelkie naprawy bardziej złożone niż wymiana tłoka skromnie opisane jako "nie możliwe do wykonania we własnym zakresie i należy je zlecić w autoryzowanym serwisie"..... Książka tylko dla początkujących.