Wielka encyklopedia pszczelarstwa

Wydawnictwo: Dragon
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Pm987

Encyklopedia pszczelarstwa adresowana jest zarówno do osób planujących założenie pasieki, jak również do pszczelarzy posiadających już pewne doświadczenie. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pszczołami niniejsza encyklopedia może stanowić pierwsze i podstawowe źródło informacji niezbędnych do założenia i samodzielnego prowadzenia pasieki, z kolei bardziej doświadczonym pszczelarzom pozycja ta umożliwi usystematyzowanie posiadanych wiadomości.

Można tu znaleźć wiele praktycznych wskazówek opartych na wieloletnim doświadczeniu autorów, które ułatwią prowadzenie pasieki. Przystępna i atrakcyjna forma przekazu treści urozmaicona bogatym materiałem fotograficznym sprawia, że oprócz pszczelarzy po opracowanie mogą sięgnąć również osoby zainteresowane modną w ostatnim czasie tematyką pszczelarską. Książka zawiera również wiadomości dotyczące życia i biologii pszczół, które z pewnością pozwolą lepiej poznać rodzinę pszczelą.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/492

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/492

Florianf | 2018-02-01

Zamiast "dobra" powinno być "ładna". Bo za wiele to się z niej nie dowiesz. Ale ładna jest.