Karneval #14

Cykl: Karneval (tom 14)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
LaLadris

Kafuka atakuje Kuronomei. Podczas starcia poważne rany odnosi koleżanka Tsubame. Dziewczyna rzuca się jej na pomoc i sama trafia w ręce wroga. Walka CYRKU z Kafuką rozpoczyna się na dobre.

źródło opisu: http://waneko.com.pl/nasze-mangi/?manga_id=82&tom_id=14

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/manga/281037-karneval-14

Wkp | 2018-12-06
Przeczytana: 17 listopada 2018

WALKA, WALKA I NUTA SŁODYCZY

Czternasty tom „Karnevala”, podobnie jak jego poprzednik, właściwie od pierwszej do ostatniej strony wypełniony jest akcją i walkami. Na urok też nie zabrakło miejsca, ale ten pojawia się dopiero na sam koniec, kiedy następuje nieco rozprężenia, a wątek z atakiem na szkołę dobiega końca. Dzieje się więc dużo, szybko i z klimatem, dzięki czemu całość czyta się jednym tchem i bez chwili znudzenia.

Kafuka zaatakowała szkołę Kuronomei. Cel: przetestować nowe varugi i wywołać, jak największe spustoszenie, co w rzeczywistości oznacza jak najwięcej ofiar i jak zniszczeń. CYRK rusza z pomocą, ale ponieważ znajduje się daleko od placówki, czas dotarcia się wydłuża, a to nie działa na korzyść zaatakowanych. Gareki, który przez pewien czas uczył się w Kuronomei, nie jest w stanie zaakceptować faktu, że nie może wziąć udziału w czekającej wszystkich walce.
Tymczasem Ryu udaje się złapać jedną z uczennic szkoły żywą. Los chce, że jest nią Tsubame. Mężczyzna chce...

| 2015-10-03
Przeczytana: 28 września 2015

Tak jak sama autorka przyznała manga zawiera masę scen walki :) Atmosfera między Garekim a Karoku także się zagęszcza :) Jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy :)

Belcia70 | 2015-09-14
Przeczytana: 13 września 2015

Dużo walki, mało czytania ale i tak mi sie podobało :)
Śmieszy mnie zawsze to jak narysowamy jest Nai jak jest gdzieś w tle albo na drugim planie, jego głowa jest wtedy cytryną :D

NevilCross | 2019-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2019