rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Czas Żelaza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
szukam więcej specyficznych książek fantasy
Ja mogę polecić   Honor złodzieja Honor złodzieja jest jeszcze drugi tom wydany w Polsce. Niestety nie cała seria została wydana, ale pierwszy tom i tak warto.
1 dzień temu
Poszukuję książek fantasy ...
Witam, 1. Cykl "Archiwum Burzowego Światła" Sanderson, https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4896952/droga-krolow 2. cykl: "Wampiry w ABW", Magdalena Kozak, https://lubimyczytac.pl/ksiazka/291210/nocarz 3. "Wojna starego człowieka" John Scalzi, https://lubimyczytac.pl/ksiazka/3756319/wojna-starego-czlowieka 4. "Kwiaty dla Algernona" Daniel Keyes. ...
1 rok temu
Jakie dorosłe/poważniejsze książki fantasy polecacie?
Brutalna, momentami wulgarna w dialogach i ze scenami batalistycznymi - dark fantasy: Najmroczniejsza jesień
20217
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
Fantasy bez magii
Ja na twoim miejscu spróbował bym z Gaimanem. Co prawda jest tam magia ale zazwyczaj nie taka klasyczna jak w większości fantastyki i może coś krótkiego   Ocean na końcu drogi Ocean na końcu drogi lub   Księga cmentarna Księga cmentarna
2 lata temu
Pokazuje 6 z 45