Która godzina?

Tłumaczenie: Andrzej Jakub Gorszkow
Wydawnictwo: Egmont Polska
Anna Janczyszyn

Myszka Miki i przyjaciele postanowili nauczyć się odczytywać godziny na zegarze. A Ty? Czy to potrafisz? Czy już umiesz odróżnić wskazówkę godzinową od minutowej? A czy chcesz wiedzieć, jak spędzają dzień Miki i spółka? W tej wspaniałej książeczce znajdziesz o nich wiele informacji. Przy okazji ulubieni bohaterowie bajek o Myszce Miki nauczą Cię odczytywać czas. Seria książeczek z zegarem w przystępny sposób nauczy najmłodszych odczytywania godziny.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!