Dyskusje o książce Życie w pożyciu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2020)
Wymienię/sprzedam  Vengeful. Mściwi  Przeklęci święci  Rewolucja według Ludwika #1  Ayuta tom 1
3 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
72036
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Czytelnicze podsumowanie roku 2015
W roku 2015 przeczytałam 186 książek. Najlepsze książki:  Harry Potter i więzień Azkabanu  Baśniobór  Łupieżcy niebios Książki, które bardzo mi się spodobały:  Harry Potter i Kamień Filozoficzny  Plaga cieni  Tajemnice smoczego azylu
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (listopad 2015)
Przez listopad przybyło mi:  Zanim się pojawiłeś Zanim się pojawiłeś  Analfabetka, która potrafiła liczyć Analfabetka, która potrafiła liczyć  Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy
8 lata temu