Wszystko o broni myśliwskiej. Wydanie VII

Wydawnictwo: Bellona

Wydanie siódme poprawione i uzupełnione zbioru wszystkich niezbędnych informacji o współczesnej broni myśliwskiej. zawiera przejrzysty opis broni śrutowej oraz kulowej i kombinowanej, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych, amunicji myśliwskiej, a także wiadomości o balistyce w aspekcie ruchu pocisku i śrutu w lufie, powietrzu oraz działania po trafieniu w cel. Omawia również niezbędne warunki bezpiecznego użytkowania, niezawodnego funkcjonowania i właściwej pielęgnacji broni, amunicji i optyki myśliwskiej.

Mieszko Charytoniuk | 2016-01-01
Paweł | 2014-05-21