Dyskusje o książce Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
4 godz. temu
O czegoś trzeba zacząć :)
Niestety nie mam z kim porozmawiać o książkach i innych tematach, ponieważ moi znajomi są wiecznie zajęci i ogólnie nie czytają. Nawet mojego syna (15 lat) nie da się przekonać żeby czytał. Moja mama mnie zaraziła do czytania książek gdy byłam dzieckiem. I przez to jestem uzależniona od książek ;-). Po prostu, uwielbiam książki. Co jakiś czas powiększam swoją biblioteczkę,...
3 lata temu
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
19647
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Książki o eksperymentach psychologicznych
Nie wiem, czy Cię to zainteresuje, ale omówienie mitów, często powstałych na podstawie nierzetelnych badań i rozprawienie się z tymi mitami :)  50 wielkich mitów psychologii popularnej 50 wielkich mitów psychologii popularnej
8 lata temu
Pokazuje 6 z 7