Don't Let Others Rent Space in Your Head Your Guide

Wydawnictwo: John Wiley & Sons, Inc.
biznes, finanse

Praise for Don t Let Others Rent Space in Your Head Gary offers rich advice for anyone who wishes to succeed in spite of his or her failures. Four simple steps may be all that stand in the way of your dreams becoming a reality. Here s to the good life! Cheers! Robin Leech, TV host Gary has developed an uncanny ability to take people to the next level. A must-read for everyone, whether you want to improve your life, your sales, or your business. Gary definitely has it figured out. Wel