Dyskusje o książce Nieznośna lekkość bytu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zapytam, odpowiem szczerze
Zmieniłbym całe swoje życie, każdą sekundę! Jeżeli inkarnacja naprawdę istnieje i możesz sobie zaprojektować swoje nowe wcielenie i miejsce zamieszkania, to kim będziesz i gdzie zamieszkasz?
24 tyg. temu
Gra dla oczytanych
W czasie tych ustawicznych zamieszek królowie Blefusku często przez posłów swoich oskarżali nas o zbrodnie, jakbyśmy kardynalne pogwałcili przykazania naszego wielkiego proroka Lustroga, objawione w pięćdziesiątym czwartym rozdziale Brundrecalu (to jest ich Alkoranu), co jednak, myślę, jest tylko przekręceniem tekstu, którego słowa brzmią: ,,Wszyscy wierni tłuc będą jaja z...
3 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Dobre, krótkie książki
 Dzieciństwo w pasiakach  Byłem asystentem doktora Mengele  Bez strachu. Jak umiera człowiek
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Lipiec 2018)
 Paradyzja Paradyzja Moje pierwsze science-fiction.  Zupa z jeża Zupa z jeża
5 lata temu
Najgorzej dobrane pary w literaturze
Zgadzam się, że Anna Karenina i Aleksiej Wroński to najgorszy możliwy duet. Tyle cierpienia spowodowali swoją miłością, tyle nieodwracalnych zniszczeń emocjonalnych. Po co im to było... Taka tragedia, zupełnie niepotrzebna.
5 lata temu
Pokazuje 6 z 31