Dyskusje o książce Dzika droga. Jak odnalazłam siebie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
17 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
Czytamy w weekend
Hej Kochani! Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety. Będę bardzo wdzięczna. Miłego dnia :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-eLJvrHWoUSXqNDiEjOcRKFTg0UKXgvD8Abh9eiEtl3F6HQ/viewform?usp=sf_link
2 lata temu
Ulubiona książka
@Krzysiekpl - z przeszłości, to np. "Harry Potter", "Kroniki wampirów" A.Rice, "Przeminęło z wiatrem", a z przygodowych "Pięcioksiąg przygód Sokolego Oka" ;) Ogólnie w dzieciństwie, oprócz fantastyki, której pozostałam wierna do dziś, to zaczytywałam się przygodówkami J.O.Curwooda, J.F.Coopera i J.Londona. Lubiłam też kryminały z Sherlockiem Holmesem i westerny Wiesława...
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2019)
Sylwia, przepraszam za późną odpowiedź, za czesto już tutaj nie wchodzę. Tak, dalej są dostępne :)
4 lata temu
Pokazuje 6 z 20