365 Bedtime Stories
Disney, bajki, baśnie
Dorota_1988

Warto czytać i rozmawiać! Wspólne czytanie z rodzicami to dla dziecka najwspanialsze chwile dnia. Aby jeszcze je uatrakcyjnić, proponujemy oryginalne opowieści o ulubionych bohaterach książek i filmów Disneya. Na pewno was zabawią. Znajdziecie tu historie wesołe i wzruszające, pełne dziwnych zdarzeń i niesamowitych przygód, zawsze z dobrym zakończeniem. Każde opowiadanie może stać się początkiem rozmowy. A tematów jest bezliku: czym jest przyjemność, z czego się cieszymy, czym się smucimy, na czym polega szczęście i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach… Czytajmy zatem razem rano i wieczorem, na spacerze i w podróży, przed snem i na dzień dobry. Zawsze jest dobra pora na bajkę i rozmowę.

źródło opisu: http://sklep.egmont.pl/ksiazki/bajki/p,365-bajek,10149.html

źródło okładki: http://sklep.egmont.pl/ksiazki/bajki/p,365-bajek,10149.html

Dorota_1988 | 2014-08-16
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

Bardzo fajny zbiór bajek Disneya. Mój synek był zachwycony.