Człowiek Paroovka. Dorysuj mu wąsy

Cykl: Człowiek Paroovka (tom 2)
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
humor
komiksy

Podobnie jak w poprzednim albumie, jest to zbiór historyjek. Część z nich znana jest z magazynu "Produkt”, jednak teraz przedstawiona będzie w full kolorze. Znaczną, acz nie dominującą, część komiksu zajmą historie z udziałem Gangu Wąsaczy, a poza tym powróci między innymi niezapomniany Człowiek Grzyb a także wesoły Czopek Piotrek i jego koledzy z grupy artystycznej. Poza krótszymi (2-3 stronicowymi) historyjkami znajdą się w zeszycie też opowieści dłuższe i spora część z nich będzie z sobą powiązana. Albumu podczas lektury nie trzeba będzie obracać, tak jak to było poprzednio. Tym razem to czytelnika obróci po tym jak zetknie się z pokręconymi pomysłami zawartymi w komiksie Człowiek Paroovka. Dorysuj mu wąsy.

źródło opisu: Kultura Gniewu, 2007

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/