Służąca Przewodnicząca Tom 12

Cykl: Służąca Przewodnicząca (tom 12)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Kaichou wa Maid-sama!
komiksy
raven

Poznajcie Gerarda – przyrodniego brata Takumiego, który niespodziewanie przyjechał z Anglii. Czy bycie zboczonym kosmitą okaże się rodzinne!? Na polecenie Gerarda Misaki i Usuia zaczyna śledzić pewne podejrzane indywiduum, zaś Seika zmienia się w istne pole bitwy pomiędzy przewodniczącą a... arcyprzebiegłym ninją! Przed wami również specjalny event w Maid Latte w reżyserii AOI oraz specjalny...

Przed wami również specjalny event w Maid Latte w reżyserii AOI oraz specjalny dodatek z Ikusiem w roli głównej!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2016

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

_TOLA_ | 2019-04-02

Lekka i zabawna komedia na poprawę humoru. Ciekawi bohaterowie. Tak naprawdę nie ma co się rozpisywać. „Służąca przewodnicząca” nie jest jakimś ogromnym dziełem, co za zadanie ma zmienić nasz światopogląd. Jest romansem z dużą ilością humoru i w tej kwestii spełnia swoje zadanie. Polecam również anime.