BRAND sense - marka pięciu zmysłów

Wydawnictwo: Onepress
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788324619245
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

SharNightWisp | 2015-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Książka jest poradnikiem jak stworzyć potężną markę odnosząc się do 5 zmysłów - wzroku, węchu, słuchu, dotyku i smaku. Pokazuje jak dokonali tego giganci rynku: Coca-Cola, Apple, Nokia etc, i właśnie te ciekawostki dotyczące poszczególnych marek były dla mnie najciekawsze. Czytając Brand Sense zapoznamy się też z przeróżnymi wynikami badań konsumentów. Myśle że po tej lekturze żadna marka nie będzie dla nas taką sama - ją na pewno znaczne zwracać większą uwagę na cały otaczający mnie branding.

Łukasz Chrzanowski | 2015-07-25

Jest to jedna z najlepszych pozycji na temat projektowania marki. Pozycja w prosty sposób wyjaśnia jak należy zaprojektować markę i jak wykorzystać przy tym nasze zmysły. Mimo, że pozycja jest już białym krukiem na rynku. To warto ją przeczytać i wielokrotnie wracać do niej.

Olga | 2015-08-26
0lciaa92 | 2015-06-17