Programowanie usług WCF. Wydanie III

Wydawnictwo: Helion

Poznaj technologię WCF i wykorzystaj potencjałMicrosoft Azure AppFabric Service BusUdostępnianie usług sieciowych to już nie tylko widzimisię programistów lub projektantów - w dzisiejszych czasach to obowiązek! Dzięki temu ułatwiasz integrację innych aplikacji z Twoim produktem, ale też z łatwością korzystasz z funkcjonalności dostarczanych przez innych producentów. Najważniejsze jest jednak to, że najwięcej zyskuje Twój klient. A jego zadowolenie zapewni Ci sukces i byt na rynku!Jeżeli podjąłeś decyzję, że Twoja kolejna aplikacja będzie wspierała WCF, to wybierając tę książkę, nie mogłeś trafić lepiej. "Programowanie usług WCF" to doskonały, cieszący się ogromną popularnością przewodnik, poświęcony spójnej, jednolitej platformie firmy Microsoft, którą zaprojektowano z myślą o programowaniu aplikacji w oparciu o usługi dla systemu Windows. Jej autor Juval Lowy jest wybitnym specjalistą w dziedzinie platformy .NET i technologii WCF. W trakcie lektury poznasz architekturę technologii WCF, jej elementy składowe oraz zagadnienia związane z jej niezawodnością. Ponadto dowiesz się, jak zagwarantować bezpieczeństwo swoim usługom sieciowym, oraz sprawdzisz możliwości magistrali usług Azure AppFabric Service Bus. Wiedza, którą zdobędziesz, pozwoli Ci na tworzenie jeszcze lepszych i bardziej elastycznych projektów informatycznych. Sprawdź sam!Poznaj architekturę technologii WCF i jej podstawowe elementy składowe, w tym tak ważne pojęcia, jak niezawodność czy sesja transportowaNaucz się używać wbudowanych elementów, takich jak hosty usług, mechanizmy zarządzania instancjami i współbieżnością, transakcje, kolejkowane wywołania rozłączonych usług, zabezpieczenia czy odkrywanieOpanuj sztukę korzystania z magistrali usług Azure AppFabric Service Bus, czyli najbardziej rewolucyjnego elementu nowego projektu chmury obliczeniowejPodnieś swoją produktywność i jakość tworzonych usług WCF dzięki odpowiednim opcjom projektowym, wskazówkom i zalecanym praktykom, zawartym we frameworku ServiceModelEx autorstwa Juvala LowyegoPoznaj uzasadnienie szczegółowych decyzji projektowych i odkryj najtrudniejsze, rozumiane przez niewielu programistów aspekty programowania usług WCFNajlepszy podręcznik poświęcony WCF!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion