Programuj tak, aby nie naprawiać. Planowanie projektów i systemów

Juval Löwy Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Helion
architektura programowanie zarządzanie projektami
informatyka, matematyka
architektura programowanie zarządzanie projektami

RECENZJA
"Programuj tak, aby nie naprawiać. Planowanie projektów i systemów"

Sięgnąłem po tą książkę, ponieważ zaciekawił mnie opis i myślałem, że to będzie genialna książka dla mnie. I miałem rację, książka była ciekawa, treściwa i dobrze napisana, jedyne co mnie bolało to tłumaczenie tej książki. Najczęstsze błędy w tłumaczeniu były odczuwalne na początku, lecz potem...