Mały Króliczek jedzie pod namiot

Wydawnictwo: Jedność
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
królik, wyprawa, namiot
Ophelia

Kolejny tomik przygód Małego Króliczka czeka na wszystkie dzieci. Soczysta jak marchewka i zielona jak wiosenna trawka historyjka zachwyci wszystkich małych czytelników. Tym razem nasz sympatyczny bohater postanowił… wyjechać pod namiot i to był naprawdę rewelacyjny pomysł! Wy też chcielibyście przeżyć taką przygodę, prawda? Musicie zatem koniecznie przeczytać o tym, co przytrafiło się Małemu...

Musicie zatem koniecznie przeczytać o tym, co przytrafiło się Małemu Króliczkowi, do czego serdecznie was zapraszamy.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl

źródło okładki: http://jednosc.com.pl

Maluszkowe Inspiracje | 2014-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2014

Niedawno odkryliśmy serię przygód Małego Króliczka wydawnictwa Jedność.
Urocze książeczki, idealne dla 2-3 latków.
Krótkie, ciekawe, przepięknie zilustrowane historie na pewno im się spodobają.
Tekstu jest tu niewiele, ale właściwie każde zdanie przedstawione jest na obrazku - dlatego maluszek może samodzielnie śledzić całą opowieść, którą mu czytamy.
Dla takich maluchów ilustracje, które dokładnie odzwierciedlają czytany tekst są bardzo ważne.
Pomagają zrozumieć i zapamiętać nowe słowa, a także fantastycznie rozwijają wyobraźnię.

Z serii o Małym Króliczku mamy 3 książeczki. Wszystkie są ślicznie wydane - duże, w twardej oprawie.

"Mały Króliczek jedzie pod namiot" -
Nasz mały bohater postanawia samodzielnie wybrać się do lasu i tam przenocować.
Zabiera ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy i dzielnie wyrusza w drogę.
Na miejscu okazuje się jednak, że nocowanie pod namiotem w ciemnym lesie nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Niepokojące odgłosy i cienie nękają...

Tuptusiowa | 2017-10-25
Anna Janczyszyn | 2016-08-13