To nie kpiny! Świetne rady dla dziewczyny

Wydawnictwo: Jedność
joly_fh

Wszystko, co powinna wiedzieć każda dziewczyna! Ta książka to absolutny niezbędnik każdej dziewczyny. Wspaniały podręcznik pełen praktycznych, sprawdzonych rad dotyczących codziennych, ale czasem wcale niełatwych czynności. Z jej kart dziewczyny dowiedzą się między innymi, jak ugotować pyszne spaghetti, jak założyć poszwę na kołdrę czy jak naprawić przebitą oponę w rowerze. Ta niezwykła,...

Wszystko, co powinna wiedzieć każda dziewczyna!

Ta niezwykła, pełna humoru książka stanie się wierną i najlepszą przyjaciółką każdej dziewczyny. Z tym praktycznym zbiorem pomysłów i rad dziewczyny zaskoczą swoich rodziców, przyjaciół i znajomych, staną się samodzielne i będą sypać niezwykłymi pomysłami jak z rękawa.

Z tej książki dziewczyny dowiedzą się, jak radzić sobie z:
– plamami na ulubionej bluzce
– uciążliwą czkawką
– segregowaniem śmieci
– gotowaniem jajka
– nakrywaniem do stołu
– pakowaniem prezentu i pisaniem listu z podziękowaniami.

Odbiorcy:
– dziewczyny, które znajdą w tej książce wiele cennych rad.
– każdy, kto podarować chce dorastającej dziewczynce oryginalną, pełną humoru książkę.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2013

źródło okładki: http://jednosc.com.pl

Magdalena | 2015-03-02
Przeczytana: 02 marca 2015

Jest to książeczka, która nadaje się na urodziny dla młodej dziewczynki. Poradnik ten może zachęcić młodą damę do pomocy w domu, pokazać, iż niektóre czynności są bardzo proste do wykonania i dać wiele przydatnych rad.
Więcej: http://msmagi18.blogspot.com/2015/02/ksiazka-to-nie-kpiny-swietne-rady-dla.html

justyna66 | 2014-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2014