Cała ja

Tłumaczenie: Małgorzata Kiełkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura górska na świecie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stapis
góry, himalaizm, alpinizm, wspinaczka
markusNH

Gerlinde Kalterbrunner urodziła się 13 grudnia 1970 r. w Austrii. To alpinistka i himalaistka, która zdobyła wszystkie 14 ośmiotysięczników jako druga kobieta w historii, a pierwsza, która dokonała tego bez użycia tlenu z butli. Książka jest specyficznym rodzajem biografii. Opisuje osobiste życie Gerlinde Kalterbrunner od dzieciństwa po młodość, ale jest przede wszystkim pełna pasji i fascynacji górami, miłości do nich i szacunku.

źródło opisu: www.stapis.com.pl

źródło okładki: www.stapis.com.pl