Ultimate Comics X-Men #7

Wydawnictwo: Marvel Comics
komiksy
angielski
Regalia

Kitty Pride, Boddy Drake, Johnny Storm, Jimmi Hudson i Rogue przybyli na Time Square, aby powstrzymać Wielebnego Strykera oraz jego ekstremistów przed pozbawieniem mocy i mordowaniem mutantów. Nie wiedzieli jednak, że Stryker był jednym z nich, mutantem, którego mocą było kontrolowanie maszyn. W tym czasie w Waszyngtonie Pietro Lensherr przekonał Prezydenta do połączenia Cerebro z flotą...

W tym czasie w Waszyngtonie Pietro Lensherr przekonał Prezydenta do połączenia Cerebro z flotą Nimrodów, przez co Sentinele były w stanie zlokalizować każdego mutanta z Stanach. Quicksilver próbował manipulować rządem zgodnie z dokładnie ułożonym planie swojej siostry Wandy.

Kiedy Stryker zginął, jego świadomość przeniosła się do Sentineli, co sprawiło, że gra Pietro spowodowała śmiertelne konsekwencje.

źródło opisu: http://www.ookamireunion.com.pl/

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Ultimate_Comics_X-Men_Vol_1_7