Za cenę krwi

Wydawnictwo: Biały Kamyk
religia
Maison

Dwa tysiące lat temu Jezus, umierając na krzyżu, dokonał Bożej zamiany. Wziął na siebie wszelką niegodziwość i zło należne nam, aby ofiarować nam wolność i wszelkie dobro należne Jemu. W tej książce Derek Prince odkrywa przed nami dziewięć aspektów tej zamiany. Zamiast przekleństwa, śmierci, poczucia winy, chorób i wiecznego oddzielenia od obecności Boga Jezus ofiaruje nam wszelkie bogactwo wypływające z Jego ofiary: przebaczenie, uzdrowienie, łaskę i akceptację. Autor prowadzi nas przez biblijne wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat, pokazuje w praktyczny sposób ich znaczenie dla współczesnego człowieka i podaje wskazówki, jak przyjąć tę ofiarę i skorzystać z wszelkich błogosławieństw w niej zawartych.

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: www.szaron.pl