Nowoczesne wiatrówki

Wydawnictwo: Bellona
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

łatwy dostęp do broni pneumatycznej sprzyja dynamicznemu rozwojowi amatorskiego strzelectwa. Jednak do rekreacyjnego wykorzystania broni pneumatycznej nie wystarczy samo kupno pistoletu czy karabinka, potrzebna jest także stosowna wiedza na temat budowy i eksploatacji broni, jej wyboru pod kątem przewidzianych zastosowań, doboru amunicji i osprzętu

AdrianX | 2016-10-21

Zdziwiłem się, że ta książka jest tutaj. Kilka lat temu kupiłem ją aby zaznajomić się z wiatrówkami i mój wybór padł na HW97K plus BL 5-15x40. Książka przedstawia podstawowe ale ważne jednak informacje dotyczące wiatrówek. No cóż to w końcu dzięki tej książce zainteresowałem się bronią. Polecam.

Siuks | 2014-01-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradnik, 2014