Tight Rope

タイトロープ
komiksy
japoński
aggie

直樹と龍之介は幼なじみ。龍之介が極道一家の跡取りだったり直樹に惚れていたりしつつもそれが当たり前の毎日を過ごしていた。だが高校卒業間際、龍之介が突然組を継がないと言い出し周囲は大騒ぎ。その理由というのが……? 大人気リーマンシリーズ番外篇「どうしようもないけれどリターンズ」も収録した、幼なじみ仁侠ラブ♥

źródło opisu: https://www.shinshokan.co.jp/comic/978-4-403-66232-4/

źródło okładki: https://www.shinshokan.co.jp/comic/978-4-403-66232-4/

aggie | 2013-03-13
Na półkach: Przeczytane, M/M, Manga|Komiks
Przeczytana: 11 marca 2013

Uważam, że jak na mangę z gatunku shounen-ai/yaoi jest bardzo dobra. Mamy tu nawet ciekawą fabułę, a postacie są dość dobrze zarysowane mimo tego, że historia jest krótka. Kreska też jest ładna, bez problemu można odróżnić bohaterów, wszystko jest symetryczne i przejrzyste.
Jeśli ktoś oglądał anime, nie będzie zbytnio zaskoczony - jest ono wierną adaptacją mangi. Jednak nagrodą (dla fanów yaoi) za przeczytanie jest smaczny epizod pod koniec, który nie został zekranizowany ;)